Tak można podsumować OLIMPIADĘ „ŻYJ ZDROWO” dla uczniów klas I-III, ktora odbyła się 29 kwietnia.
Szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w wielką salę bankietową, w której każda z klas przygotowała swój stół z przekąskami na zdrowe drugie śniadanie.
Zadaniem uczniów było także przygotowanie klasowego plakatu „ZDROWY STYL ŻYCIA” oraz zaprezentowanie swojego stołu.
Tutaj wielkie brawa i podziękowania należą się rodzicom naszych uczniów i wychowawcom, bo stoły prezentowały się wspaniale!
Nie mogło zabraknąć także prezentacji multimedialnej o historii olimpiady przygotowanej przez panią Danutę Mamrot oraz występu Koła Promocji Zdrowia prowadzonego przez panią Wiolettę Wojciechowską – pomysłodawczynię olimpiady i koordynatorkę Zespołu Promocji Zdrowia w SP17.
Olimpiada „ŻYJ ZDROWO” dla uczniów klas I-III


