🇵🇱 W czwartek, 30 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji świąt majowych.
Wspólnie uczciliśmy Święto Pracy, Dzień Flagi oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uczniowie klasy V A przygotowali wyjątkowy montaż słowno-muzyczny.
Dziękujemy młodym artystom za niezwykłą podróż w czasie i chwile wzruszenia.
Nie mogło zabraknąć naszego Pocztu Sztandarowego, wspólnego odśpiewania hymnu, występu chóru szkolnego.
To była piękna, ważna lekcja historii i patriotyzmu jak podkreśliła pani dyrektor, która przypomniała nam wszystkim, żebyśmy zawsze pamiętali o tym, że jesteśmy Polakami, a z miłości, i dla dobra Ojczyzny powinniśmy:
uczyć się i interesować tym, co dzieje się w kraju i na świecie;
znać historię i szanować symbole narodowe;
dbać o język i dobro, które nas otacza;
pielęgnować tradycje;
być tolerancyjnym;
pamiętać, żeby „mieć” nie było ważniejsze od „być”.
Dziękujemy pani Katarzynie Krupskiej za przygotowanie uroczystości, pani Jagodzie Chmielewskiej za wsparcie oraz wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji tej pięknej uroczystości.
Akademia z okazji Dnia Konstytucji 3 Maja
Przewiń na górę
Przejdź do treści