Szkoła Podstawowa nr 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Październik 2022
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
26 września 2022 27 września 2022 28 września 2022 29 września 2022 30 września 2022 1 października 2022 2 października 2022
3 października 2022 4 października 2022 5 października 2022 6 października 2022 7 października 2022 8 października 2022 9 października 2022
10 października 2022 11 października 2022 12 października 2022 13 października 2022 14 października 2022 15 października 2022 16 października 2022
17 października 2022 18 października 2022 19 października 2022 20 października 2022 21 października 2022 22 października 2022 23 października 2022
24 października 2022 25 października 2022 26 października 2022 27 października 2022 28 października 2022 29 października 2022 30 października 2022
31 października 2022 1 listopada 2022 2 listopada 2022 3 listopada 2022 4 listopada 2022 5 listopada 2022 6 listopada 2022

Złota Odznaka

 Absolwenci  nagrodzeni Złotą Odznaką

Rok szkolny 2021/2022

  1. Oliwia Brzozowska
  2. Jan Kaluta
  3. Igor Gorzelak
  4. Martyna Jędrzejczyk
  5. Franciszek Krempiński
  6. Wiktoria Opałka
  7. Joanna Wajman
  8. Jakub Wiśniewski

Rok szkolny 2020/2021

  1. Ewa Dubicka
  2. Emilia Działecka
  3. Amelia Jędrczak
  4. Karolina Karbowiak
  5. Oliwia Siedlecka
  6. Daria Sobańska
  7. Natalia Bujnowicz
  8. Sandra Tomaszewska
  9. Szymon Mikołajewski
  10. Bartosz Trzeszczak

Rok szkolny 2019/2020

  1. Martyna Górska
  2. Wojciech Białek
  3. Witold Bielecki
  4. Amelia Bodył
  5. Hanna Baruncajs
  6. Jakub Denuszek
  7. Szymon Górski
  8. Adam Horwat
  9. Amelia Kęsicka
  10. Róża Miller
  11. Otylia Okruszek
  12. Maciej Sobczak
  13. Jakub Wojciechowski

Rok szkolny 2018/2019

  1. Kacper Górski
  2. Patrycja Grzelczyk
  3. Martyna Seliga 

Rok szkolny 2015/2016

  1. Marta Kołodziejczyk
  2. Anna Mikulska
  3. Natalia Działecka
  4. Julia Krempińska
  5. Joanna Błęcka
  6. Julia Borowiecka
  7. Aleksander Moszyński

Rok szkolny 2014/2015

  1. Weronika Gajzler
  2. Weronika Książczyk
  3. Zuzanna Kurek
  4. Martyna Stelmasiak
  5. Miłosz Wojtaszczyk
  6. Kacper Beze
  7. Marta Brauncajs
  8. Iga Adach
  9. Julia Mackiewicz
  10. Marcin Miller
  11. Zuzanna Wiktorowicz

Rok szkolny 2013/2014

  1. Maria Cipińska
  2. Zofia Wosio

Rok szkolny 2012/2013

  1. Marek Bielecki
  2. Anna Broniecka
  3. Radosław Horwat
  4. Julia Kociołek
  5. Michalina Pakulska

 Rok szkolny 2011/2012

  1. Magdalena Czestkowska
  2. Julia Dziadek
  3. Jakub Grzelak
  4. Kacper Kopycki
  5. Karolina Maciejewska
  6.  Gracjan Majewski
  7. Kacper Miller
  8. Julia Nita
  9.  Natalia Okruszek
  10.  Jan Otocki
  11. Małgorzata Wajerowicz
  12.  Katarzyna Waliszewska

 

Powrót
X

Serwis używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, pliki będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej przeczytasz w polityce prywatności.