Szkoła Podstawowa nr 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Grudzień 2022
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
28 listopada 2022 29 listopada 2022 30 listopada 2022 1 grudnia 2022 2 grudnia 2022 3 grudnia 2022 4 grudnia 2022
5 grudnia 2022 6 grudnia 2022 7 grudnia 2022 8 grudnia 2022 9 grudnia 2022 10 grudnia 2022 11 grudnia 2022
12 grudnia 2022 13 grudnia 2022 14 grudnia 2022 15 grudnia 2022 16 grudnia 2022 17 grudnia 2022 18 grudnia 2022
19 grudnia 2022 20 grudnia 2022 21 grudnia 2022 22 grudnia 2022 23 grudnia 2022 24 grudnia 2022 25 grudnia 2022
26 grudnia 2022 27 grudnia 2022 28 grudnia 2022 29 grudnia 2022 30 grudnia 2022 31 grudnia 2022 1 stycznia 2023

Skład Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2023/2023

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego: 

Filip Rybak – VIII b

Zastępcy:

Amelia Karbownik  –  VIII c

Ida Getler  – VIII a

 

  Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

  • Sekcja Wychowawcza
  1. Filip Rybak VIII b
  2. Amelia Karbownik VIII c
  3. Ida Getler VIII a
  4. Zuzanna Helbik  VIII a
  5. Karina Jarmakowska VIII c
  6. Justyna Nowak VIII b
  • Sekcja Artystyczna
  1. Róża Tomaszczyk VIII a
  2. Zuzanna Skwarek VIII a
  3. Natasza Nochowicz VIII a
  4. Mateusz Owczarek VIII a
  5. Adrian Baranowski VIII b
  6. Magdalena Król VIII b
  7. Julia Surowiecka VIII b
  8. Justyna Nowak VIII b
  9. Anastasia Kravchenko VIII c
  10. Justyna Sobczyk VI a
  11. Aleksandra Pidek VI a
  12. Liliana Janowska VI b
  13. Marta Stalińska V b
  • Sekcja Socjalna
  1. Karina Jarmakowska VIII c
  2. Magdalena Król VIII b
  3. Julia Surowiecka VIII b
  4. Mateusz Owczarek VIII a
  5. Michał Jendryka  VIII a
  6. Nadia Duraj VII a
  7. Nadia Sobańska VII a
  • Sekcja Sportowa
  1. Amelia Karbownik VIII c
  2. Miłosz Pacholczyk VIII c
  3. Stanisław Łagowski VIII c
  4. Alan Malawski VIII a
  5. Marcel Sobutkowski VIII a
  6. Adrian Baranowski VIII b
  7. Julia Kruk VII a
  8. Magdalena Kaczorowska VII a
  9. Kacper Cieciorowski VII a
  10. Maja Lefik VII a
  11. Kacper Zajda VII b
  12. Wojciech Mikołajczyj VI b
  13. Kacper Olenderek  V a
  14. Mateusz Getler V a
  15. Amelia Guzenda V a
  16. Jan Zieliński V a
  17. Jagoda Bonczał V a
  18. Adam Woldanowski V a
  19. Oliwia Kołodziej IV b
  20. Marek Tomaszewski IV b
  21. Braian Szkudlarek IV b

 

Powrót
X

Serwis używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, pliki będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej przeczytasz w polityce prywatności.