Szkoła Podstawowa nr 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Wrzesień 2021
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
30 sierpnia 2021 31 sierpnia 2021 1 września 2021 2 września 2021 3 września 2021 4 września 2021 5 września 2021
6 września 2021 7 września 2021 8 września 2021 9 września 2021 10 września 2021 11 września 2021 12 września 2021
13 września 2021 14 września 2021 15 września 2021 16 września 2021 17 września 2021 18 września 2021 19 września 2021
20 września 2021 21 września 2021 22 września 2021 23 września 2021 24 września 2021 25 września 2021 26 września 2021
27 września 2021 28 września 2021 29 września 2021 30 września 2021 1 października 2021 2 października 2021 3 października 2021

Skład Rady Rodziców

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SP 17 rok szk. 2021/2022
PRZEWODNICZĄCY  
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO  
SEKRETARZ  
SKARBNIK  
KOMISJA REWIZYJNA:  

 

WYBORY PREZYDIUM RR 27.09 2021 godz.17.00- sala 17

Klasa Skład Oddziałowej Rady Rodziców Rada Rodziców Szkoły
  2021 /2022  
I A 1.     Oberli Anna

2.     Urbaniak Malwina

3.     Wlazeł Joanna

Oberli Anna

 

II A 1. Angelika Kaźmierska

2. Kamila Holwek

3. Marcin Placek

Angelika Kaźmierska
II B 1. Marcin Makota

2. Arkadiusz Majchrzak

3. Katarzyna Rakowska

Marcin Makota
III A 1. Marta Karczmarczyk

2. Aneta Kaczmarek-Nowak

3. Katarzyna Maj 

Marta Karczmarczyk
III B 1.Dorota Surmacka-Długosz

2. Paulina Wieromiejczyk

3. Anita Serafin

Dorota Surmacka -Długosz
IV A 1. Ewa Ramisz

2. Marlena Szymańska

3. Piotr Markiewicz

Ewa Ramisz
IV B 1. Ewelina Klewin

2. Katarzyna Kubiak 

3. Agnieszka Michel 

Ewelina Klewin
V A 1.  Marcin Mika

2.  Monika Olkusz

3.  Marzena Marek

Marcin Mika
V B 1. Katarzyna Górska

2. Karolina Mikołajczyk

3. Emilia Mikulska – Żuk

Katarzyna Górska
VI A 1.  Katarzyna Kaczorowska

2.  Piotr Duraj

3.  Adriana Tylek

Katarzyna Kaczorowska
VI B 1. Krzysztof Korczak

2. Anna Denuszek

3. Barbara Michalik

Krzysztof Korczak
VII A 1. Ewa Owczarek

2. Gabriela Sobutkowska

3. Dariusz Nochowicz

Ewa Owczarek
VII B 1. Lena Kłys

2. Ewelina Gocha

3. Marta Wierzbicka

Lena Kłys
VII C 1. Anna Jarmakowska

2. Justyna Brejtkopf

3. Anna Oberli

 Anna Jarmakowska
VIII A 1. Ryszard Domański

2. Katarzyna Piątkowska

3. Magdalena Matysiak

Ryszard Domański
VIII B 1.  Marcin Jędrzejczyk

2.  Sylwia Duszyńska

3. Monika Peterec  

Marcin Jędrzejczyk
VIIIC 1. Marta Witczak

2. Katarzyna Turek – Surowiecka 

3. Aneta Błaszczyk

Marta Witczak
     
Powrót
X

Serwis używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, pliki będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej przeczytasz w polityce prywatności.