Szkoła Podstawowa nr 17

im. Małgorzaty Kozery-Gliszczyńskiej
w Pabianicach

ul. Warszawska 65

95-200 Pabianice

tel: (0-42)213-61-90

fax: (0-42)227-55-96

E-mail: sekretariat@sp17pabianice.edu.pl
facebook logo

MENU
bip logo

Kalendarz

Wrzesień 2022
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 sierpnia 2022 30 sierpnia 2022 31 sierpnia 2022 1 września 2022 2 września 2022 3 września 2022 4 września 2022
5 września 2022 6 września 2022 7 września 2022 8 września 2022 9 września 2022 10 września 2022 11 września 2022
12 września 2022 13 września 2022 14 września 2022 15 września 2022 16 września 2022 17 września 2022 18 września 2022
19 września 2022 20 września 2022 21 września 2022 22 września 2022 23 września 2022 24 września 2022 25 września 2022
26 września 2022 27 września 2022 28 września 2022 29 września 2022 30 września 2022 1 października 2022 2 października 2022

Konkursy i zawody

KONKURSY: ROK SZKOLNY  2021/2022 –  II półrocze

Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny ,,O laur Jana Długosza”

Nauczyciele) odpowiedzialni za przygotowanie uczniów Małgorzata Waszczuk

Agnieszka Kik, Jolanta Pierzchała

          Wyróżnienie -Lena Medyńska II b

Powiatowy konkurs Przyrodniczy  ,,Każdemu z nas jest bliska ochrona środowiska”

Nauczyciele odpowiedzialni  za przygotowanie uczniów Katarzyna Lewandowska, Wioletta Wojciechowska, Jolanta Pierzchała

         Wyróżnienie -Zofia Karczmarczyk z III a

Powiatowy Konkurs Informatyczny  „Konkurs Wiedzy o Świecie Komputerów”

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Renata Wiśniewska-Kociołek

         I miejsce -Szymon Malinowski VIII b

         III miejsce -Amelia Karbownik VII c

Miejski Konkurs marynistyczny „Polska leży nad Bałtykiem”.

Nauczyciel) odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Wioletta Wojciechowska

         I miejsce -Aleksandra Dzwonnik VII c (nagroda Rejs po Bałtyku).

Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Energia odnawialna i ochrona środowiska – naszą przyszłością.”

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Wioletta Wojciechowska

         I miejsce -Krzysztof Karetko VIII c

 

ZAWODY SPORTOWE: ROK SZKOLNY  2021/2022 –  II półrocze

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówc,  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik

         II miejsce chłopcy

Mistrzostwa Pabianic w Piłce Nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik

         V miejsce chłopcy

Mistrzostwa Pabianic w Piłce Nożnej Igrzyska Dzieci

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik

         I miejsce chłopców

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Igrzyska Dzieci

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik

         V-VII miejsce chłopców

Mistrzostwa Pabianic   w Pływaniu Szkół Podstawowych kl. I – VIII

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik, Marlena Jarecka

         II miejsce -Brejtkopf Maks kl VII c

         II miejsce – Oberli Natalia kl I a

         II miejsce – Pietras Małgorzata kl II b

         I miejsce – Iżycki Karol kl IV a

         III miejsce – Zieliński Jan kl III a

         III miejsce – Partyka Jakub kl V b

         III miejsce – Oberli Tomasz  kl VII c

         III miejsce – Chmielecki Jan kl VIII c

Mistrzostwa Powiatu  w Koszykówce 3×3 Igrzyska Dzieci

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik

         II miejsce chłopców

Mistrzostwa Powiatu  w Koszykówce 3×3 Igrzyska Dzieci

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  Arkadiusz Mik  M.Trzecińska-Szplit

         III miejsce dziewcząt

Zawody Powiatu „Kolarska kadra czeka” – cykl wyścigów dla uczniów szkół podstawowych  kl.I – VIII

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  M. Jarecka, W. Wojciechowska

         I miejsce – Brejtkopf Marcel  VII c

         III miejsce – Wierzbicka Maja VII b

Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 8  w Mocowaniu  kl.I – VIII

Nauczyciel odpowiedzialny  za przygotowanie uczniów  M.Trzecińska-Szplit

         I miejsce i złoty medal zdobyła Natalia Jędryka VIII c

         I miejsce i złoty medal zdobył Adrian Baranowski

         II miejsce i srebrny medal  wywalczył Gracjan Adamiec VIII c

         II miejsce i srebrny medal  wywalczył Jan Chmielecki VIII c

         II miejsce i srebrny medal  wywalczył Kasjan Wlazłowicz kl VI b

         III miejsce i brązowy medal  wywalczył Dmytro Sbytov kl III a

 

                                     PODSUMOWANIE  WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO                                           SZKÓŁ POWIATU PABIANICKIEGO

 

W Igrzyskach Dzieci Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach 

         V miejsce dziewcząt

         III miejsce chłopców

W Igrzyskach Młodzieży Szkołą Podstawowa nr 17 w Pabianicach 

         II miejsce chłopców

         X dziewcząt

Gratulacje dla uczniów  i nauczycieli za całoroczny trud i sukcesy.

Powrót
X

Serwis używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, pliki będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej przeczytasz w polityce prywatności.